מדיניות החזרות וביטולים

- מדיניות החזרות -
מדיניות ההחזרים בכפוף לתנאי השימוש באתר.

לא מרוצה מהרכישה שלך? אנא צרו קשר עם support@pinkyoffers.com. אנו נשמח לפתור את הבעיות שיש לך.

• הזמנת שינויים או ביטול לאחר ביצוע ההזמנה, יש לך 24 שעות ליצור קשר עם support@pinkyoffers.com ולבקש שינויים בהזמנה, שינוי כתובת או ביטול.
לאחר 24 שעות ההזמנה שלך כבר בוצעה ולא ניתן עוד לשנות אותה.
ביטול כאמור יתאפשר במידה וההזמנה טרם יצאה למשלוח. 
• לא ניתן לקבל זיכוי כספי לאחר 14 שעות ממועד קבלת החבילה בהתאם לחוק הגנת הצרכן: לחצו כאן על מנת לעבור לאתר המועצה להגנת הצרכן.
• ניתן להחליף פריט עד 14 יום ממועד קבלת הפריט.
•  לכל לקוח תתאפשר החלפה אחת בלבד
• לא ניתן לקבל זיכוי / החלפה על מוצרים שנרכשו במיוחד עבור הלקוח.
• לא ניתן להחליף / לקבל זיכוי על בגדי ים והלבשה תחתונה.
• פריט מתחת ל-50 ש"ח יתקבל זיכוי באתר בלבד.
• ההזמנה מגיעה מחול לא מהארץ ומוזמנת במיוחד ללקוח עפ"י הזמנתו.
• במבצע של 1+1 / 4+1 לא ניתן להחזיר פריט אחת בלבד ולקבל זיכוי. יש להחזיר את כל הפריטים על מנת לקבל זיכוי. במידה ותרצו להחזיר חלק מהפריטים ניתן לקבל זיכוי / החלפה באתר לפריטים אחרים.
 • לא יינתן החזר כספי/ שובר זיכוי כנגד החזרת מוצר אחד שנקנה במסגרת מבצע משולב ( כגון 1+1 מתנה) ויש להחזיר את כל המוצרים שנרכשו במבצע. • • זמני המשלוח עומדים על 12-39 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה. PinkyOffer רשאית לשנות את זמני המשלוח מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי ובלא מתן הודעה מוקדמת מבלי שלמשתמש יהיו טענות נגדה בשל כך.

  • בתקופת הקורונה משלוחים עשויים להתעכב ב-45 ימי עסקים נוספים.
  • PinkyOffer שומרת לעצמה את הזכות לגבות בעתיד דמי המשלוח בעבור הזמנת מוצרים על פי שיקול דעתה הבלעדי ובלא מתן הודעה מוקדמת מבלי שלמשתמש יהיו טענות נגדה בשל כך

  • יובהר כי במידה ובעת אספקת המוצרים המזמין לא יאותר על ידי השליח חרף תיאום מראש / המוצר לא יאסף מנקודת האיסוף אשר נשלחה בהודעת ווטסאפ / מספר הפלאפון שסופק לא היה נכון - המוצר לא יסופק למזמין, והמזמין יצטרך לתאם עם שירות הלקוחות מועד חלופי לאספקת המוצרים. היה והמזמין יתאם משלוח נוסף, יחויב המזמין בדמי משלוח בשנית בנוסף לדמי המשלוח אשר שולמו על ידו על אף שהמוצרים לא סופקו לו. לאחר 21 ימים, משלוח שלא נאסף יוחזר לחברה בחו"ל והמזמין לא יהיה זכאי להחזר.

  • PinkyOffer לא תהא אחראית בגין עיכובים שאינם בשליטתה ו/או מקורם במזמין, לרבות אך לא רק, קשיים ביצירת קשר עם המזמין. עיכוב כאמור לא ייחשב כהפרת התחייבויות PinkyOffer לאספקת המוצר, ולא יהיה בעיכוב כאמור כדי לפטור את המזמין מחובתו לשלם בעבור הזמנתו.

  • מוצר פגום / שגוי - אנו מנסים כמיטב יכולתנו להבטיח את איכות ודיוק המוצר, אך לעיתים טעויות קורות ואנו מתנצלים בכנות מראש כשזה קורה. אם אחת מההתרחשויות הנדירות הללו קורה לך, אנא צלם תמונה ברורה של הפריט/ים ושלח אותו אלינו בדוא"ל, יחד עם מספר ההזמנה שלך לכתובת support@pinkyoffers.com.
  לאחר שנקבל את הדוא"ל שלך ונאמת את הבעיה, אנו נשלח אליך מיד מוצר חדש.

  • ההזמנה לא התקבלה - אם הפריט שלך לא הגיע תוך 45 יום לאחר שביצעת את ההזמנה שלך, אנא צרו קשר עם support@pinkyoffers.com ואנו נדאג לכם במהירות.

  חשוב: למרבה הצער, אנחנו לא יכולים להיות אחראים אם חבילה אינה ניתנת למסירה בגלל פרטי יעד חסרים, לא מלאים או שגויים. אנו עושים כמיטב יכולתנו להימנע משגיאות על ידי אימות פרטי המשלוח עם כל לקוח באישור ההזמנה שנשלח מיד לאחר ההזמנה.
  עלויות מע"מ ומיסים על החבילה ישולמו ע"י הלקוח. אנחנו גם לא אחראים למשלוחים כושלים מכיוון שהמוען לא נמצא בבית בזמן המסירה.

  • החזרים / ביטולים שימו לב, אין החזרים או ביטולים 24 שעות לאחר ביצוע ההזמנה / במסגרת 24 השעות - אם החבילה נשלחה. אם ההזמנה שלך לא מגיעה לכתובת המשלוח הנכונה שסופקה לנו והתשלום שלך התקבל אצלנו, נחזיר את העלות המלאה של רכישות ששולמו ונמצאו מתאימות לזיכוי, כולל עלויות משלוח, או שנחליף עבורך את הפריט. תלוי איפה אתה גר, הזמן שייקח למוצר החלופי להגיע אליך עשוי להשתנות.

  במידה ואספקת המוצר תתעכב ע"י "דואר ישראל" או ע"י חברת המשלוחים, מסיבות שאינן קשורות בחברה, כי אז החברה תסיר כל אחריות לזמן אספקת המוצר ומסירתו ללקוח, וללקוח לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בשל האיחור באספקת המוצר. אנו מתחייבים לזמני הגעת המוצר בין 12-39 ימי עסקים מעת קבלת ההזמנה.


  כדי להיות זכאי להחזר, על הפריט שלך להיות לא משומש ובאותו מצב שקיבלת אותו. המוצר חייב להיות גם באריזה המקורית, במידה והמוצר הגיע ללא אריזה, תוכלו להחזיר אותו באריזת דואר ישראל. 

  פריטים שאינם ניתנים להחזרה:
  מספר סוגים של מוצרים פטורים מהשבתם. לא ניתן להחזיר מוצרים מתכלים כמו אוכל, פרחים, עיתונים או כתבי-עת. אנו גם לא מקבלים מוצרים שהם מוצרים אינטימיים (בגדי ים, תחתונים, חזיות) או סניטריים, חומרים מסוכנים, נוזלים או גזים דליקים.

  פריטים נוספים שאינם ניתנים להחזרהכרטיסי ברכה ופריטי בריאות וטיפול אישי.

  כדי להשלים את החזרתך אנו דורשים קבלה או הוכחת רכישה.

  ישנם מצבים מסוימים בהם ניתנים החזרים חלקיים בלבד:
  - כל פריט שאינו במצבו המקורי, פגום או חסר חלקים מסיבות שלא נובעות מהטעות שלנו.

  החזרים כספיים (במידה ואישרנו את ההחזרה):
  לאחר שבקשת ההחזרה שלך אושרה ונבדקה, אנו נשלח לך דוא"ל כדי להודיע ​​לך שקיבלנו את הפריט שהוחזר. אנו נודיע לך על אישור ההחזר או דחייתו.
  אם הבקשה שלך תאושר, ההחזר שלך יעובד, וזיכוי יוחל אוטומטית בכרטיס האשראי שלך או בשיטת התשלום המקורית, תוך מספר מסוים של ימים.

  זיכויים כספיים שהתקבלו מאוחר או שלא התקבלו בכלל:
  אם עדיין לא קיבלת החזר, בדוק תחילה את חשבון הבנק שלך.
  ואז צור קשר עם חברת כרטיסי האשראי שלך, יתכן שייקח זמן עד שההחזר שלך יפורסם רשמית.
  לאחר מכן צרו קשר עם הבנק שלכם. לעתים קרובות יש זמן עיבוד לפני פרסום החזר.
  אם עשית את כל זה ועדיין עדיין לא קיבלת את ההחזר שלך, צור איתנו קשר בלשונית "צור קשר" או בפייסבוק.

  חילופי דברים (במידה ואישרנו את הבקשה):

  אנו מחליפים פריטים רק אם הם פגומים או פגועים. ראשית, אנו דורשים תמונה של המוצר הפגוע / הפגום. תוכלו לשלוח לנו בלשונית "צור קשר" - קישור לתמונה או בפייסבוק שלנו המצורף בדף הבית מצד שמאל (מענה מהיר יותר).

  זיכויים כספיים על מתנות:
  אם הפריט סומן כמתנה בעת שנרכש ונשלח ישירות אליך, תקבל זיכוי במתנה עבור שווי המוצר שלך. לאחר קבלת הפריט המוחזר, אישור מתנה יישלח אליך בדואר ביחד עם קוד בו תוכל לרכוש באתר. אם הפריט לא סומן כמתנה בעת הרכישה, או שמעניק המתנה שלח לעצמו את ההזמנה ולאחר מכן מסר אותה לך, אנו נשלח החזר למעניק המתנה והוא יבשר לך על הזיכוי.

  מתי לא ניתן לבטל את ההזמנה?
  במידה וההזמנה שלך יצאה במסגרת ה-24 שעות הראשונות, לא ניתן לבטל את ההזמנה שלך. במידה ותרצי לקבל זיכוי - מה שעלייך לעשות הוא לחכות שתגיע החבילה ולשלוח את החבילה חזרה בהתאם למדיניות המשלוחים שלנו.

  לאן מחזירים את המוצר?
  אנו עובדים עם המון ספקים מכל העולם על מנת לספק לכם מוצרים איכותיים ובזול. לכן, לכל מוצר כתובת אחרת למשלוח החזרה. במידה ותצטרכו להחזיר פריט כלשהו, צרו איתנו קשר בלשונית "צור קשר" או בפייסבוק ואנו נדאג לעדכן אתכם על אודות כתובת להחזרת המוצר.
  אתה תהיה אחראי לתשלום עבור עלויות המשלוח להחזרת הפריט שלך. עלויות המשלוח אינן ניתנות להחזרה. אם תקבל החזר, עלות משלוח ההחזרה תנוכה מההחזר שלך - גם אם המשלוח היה בחינם מצד הלקוח - הדבר עדיין ינוכה ממחיר המשלוח ששילם ספק המשלוחים. בהתאם למקום מגוריך, הזמן שיידרש עד שהמוצר שהוחלף יגיע אליך עשוי להשתנות.
  זיכוי כספי כלול בעמלה של 5% מסך הקנייה או 100₪ - הנמוך מביניהם.
  + מחיר המשלוח עליו שילמנו כאשר שלחנו אליכם את הפריט.

  אם אתה שולח פריט מעל 50 ש״ח, עליך לשקול להשתמש בשירות משלוחים שניתן לעקוב אחריו או לרכוש ביטוח משלוח. אנו לא מתחייבים שנקבל את הפריט שהוחזר ללא מספר מעקב.

  מדיניות ההחזרים שלנו ניתנת לשינוי בכל עת עפ"י החלטתנו ללא הודעה לצרכן בערוצי המדיה השונית. לא ניתן לבטל משלוחים שנשלחו כבר. ביטול יהיה כרוך בשליחה של המוצר בחזרה למחסנים שלנו בחו"ל, תשלום המשלוח חל על הלקוח ולא עלינו.